Strona główna -> Archiwum
Archiwum
Rok / Miesiac : /
Od (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Do (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Szukany tekst:
Strony : 2 3 4 z 30
12.06.2017Srebrny Jubileusz Kapłaństwa Ks. dr. Krzysztofa Kidy – Proboszcza naszej parafii
 11 czerwca w naszej parafii obchodziliśmy srebrny jubileusz kapłaństwa ks. dr. Krzysztofa Kidy. Na uroczystej mszy świętej o godz. 11.30, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz zgromadzili się kapłani, przedstawiciele władz oraz wielu wiernych z naszej parafii.
01.06.2017Koncert Jednego Serca Jednego Ducha - Zapraszamy
Zapisy online: https://goo.gl/forms/zY5QZEKkCSr4HVGy2
01.06.2017Ostatnia majówka
31 maja o godz. 19.30 miało miejsce ostatnie nabożeństwo majowe w naszej parafii. Wierni zgromadzili się pod krzyżem, aby uczestniczyć we wspólnej modlitwie prowadzonej przez Ks. Roberta Utnika oraz Ks. Grzegorza Staszczaka. Na zakończenie Ks. dr Krzysztof Kida – proboszcz parafii podziękował wszystkim za udział w nabożeństwach oraz zaprosił na dalszą część spotkania do budynku parafialnego Kana.
15.05.2017Z Maryją w 100. rocznicę objawień w Fatimie
Jak co roku 13 maja o godz. 20.00 była sprawowana uroczysta msza święta, po której miała miejsce procesja fatimska. Zgromadzeniu liturgicznemu przewodniczył Ks. dr Krzysztof Kida, a homilię wygłosił Ks. Adam Warchoł – wikariusz parafii św. Jana Pawła II w Stalowej Woli. 
02.05.2017Schola w Bieszczadach
Dzieci ze scholi wraz z rodzicami pod opieką ks. Grzegorza Maruszaka wyruszyli na wycieczkę w Bieszczady w ostatnie dwa dni kwietnia. 
16.04.2017Dekoracje Wielkanocne 2017
 W tym roku Ciemnica została przygotowana przez Ks. Roberta Utnika. Grób Pański został przygotowany przez Ks. Grzegorza Maruszaka. Wystrój świąteczny świątyni został wykonany przez ks. Roberta Utnika. Wszystkim którzy zaangażowali się w to piękne dzieło składamy serdeczne podziękowania!
16.04.2017Wigilia Paschalna i Rezurekcja
W sobotę przeżywaliśmy uroczystą Wigilię Paschalną. W tym dniu Liturgii przewodniczył ks. Mateusz Bajak. Słowo Boże wygłosił ks. Grzegorz Maruszak, który przypomniał, iż Zmartwychwstanie jest podstawą naszej wiary i na tym fundamencie powinno być budowane nasze chrześcijańskie życie. Następnego dnia o godz. 6.00 wyruszyliśmy z Grobu Pańskiego z procesją rezurekcyjną. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Ks. dr Krzysztof Kida – proboszcz naszej parafii przewodniczył Liturgii oraz wygłosił homilię, w której wskazywał na Zmartwychwstanie Pana Jezusa jako rzeczywistość, która jest zapowiedzią nowego życia dla każdego z nas. Na zakończenie Mszy świętej Ksiądz Proboszcz podziękował duszpasterzom oraz wiernym świeckim zaangażowanym w przygotowanie parafii do pięknego przeżywania Triduum Paschalnego. Słowem wieńczącym były życzenia Księdza Proboszcza skierowane do Parafian, aby radość poranka Zmartwychwstania napełniała nasze serca i rodziny.
14.04.2017Wielki Piątek Męki Pańskiej
O godz. 17.30 rozpoczęliśmy Drogę Krzyżową poprowadzoną przez Ks. Grzegorza Maruszaka. Krzyż w tym wyjątkowym dniu niósł Ks. dr Krzysztof Kida – proboszcz naszej parafii. Następnie Liturgii Męki Pańskiej przewodniczył Ks. Robert Utnik, a homilię wygłosił Ks. Mateusz Bajak. Kaznodzieja ukazał krzyż jak znak największej miłości. Na zakończenie Najświętszy Sakrament został przeniesiony do Grobu Pańskiego.
13.04.2017Triduum Paschalne – Wielki Czwartek
 Rozpoczęliśmy najważniejszy czas w Roku Liturgicznym: Triduum Paschalne. W Wielki Czwartek w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystą Mszę świętą Wieczerzy Pańskiej, której przewodniczył proboszcz – ks. dr Krzysztof Kida. Kazanie wygłosił ks. Grzegorz Staszczak, który ukazał piękno Eucharystii oraz Kapłaństwa. 
10.04.2017Niedziela Męki Pańskiej i konkurs palm
Niedziela Męki Pańskiej to dzień, w którym przynosimy do kościoła palmy na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Jak co roku w naszej parafii miała miejsce uroczysta procesja oraz konkurs na najładniejszą palmę.
Strony : 2 3 4 z 30
Odwiedzin :