Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

23 listopada 2014
 
 

1. Jak słyszeliśmy we wstępie do Liturgii dzisiaj rozpoczynamy w naszej diecezji Tydzień Biblijny.
2. Przez cały najbliższy tydzień w liturgię angażować się będzie Grupa Biblijna, która serdecznie zaprasza wszystkich pragnących głębiej pochylić się nad tekstami Pisma św. na spotkania, które odbywają się w budynku plebanii w każdy piątek o godz. 19.00.
3. Harcerze z naszej parafii (oraz lektorzy) wraz z Organizatorami zapraszają na spektakl teatralny zatytułowany (nie)MODNY PATRIOTYZM, którego premiera będzie dzisiaj w naszym kościele o godz. 16.00.
4. Jutro kończymy nabożeństwa wypominkowe za zmarłych jednak do końca tygodnia o godz. 17.30 odmawiany będzie przez grupę modlitewną różaniec za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przez wypominki i zamawiane Msze św. wyrażają miłość i troskę o życie wieczne swoich bliskich zmarłych.
5. Parafialną grupę Caritas zapraszamy na spotkanie do Kany jutro po Mszy św. wieczornej.
W najbliższą sobotę adorację od godz. 19.15 poprowadzi Grupa Biblijna. O godz. 20.00 zapraszamy na Godzinkę z Jezusem, którą poprowadzi ks. Tadeusz Janda.
6. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Już dziś pomyślmy o postanowieniach jakie możemy podjąć na ten szczególny czas przygotowania na święta Bożego Narodzenia.
7. W dniach 6 i 7 grudnia w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu odbędzie się Adwentowy Dzień Skupienia dla małżeństw na temat: Komunikacja w małżeństwie. Bliższe informacje umieszczone są w gablocie, w przedsionku kościoła.
8. Fundacja DKMS zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku na organizowaną AKCJĘ REJESTRACJI. Odbędzie się ona w najbliższą środę w Publicznej Bibliotece przy ul. Ks. Popiełuszki oraz w Wyższej Szkole Ekonomicznej przy ul. Energetyków 11. W czwartek rejestracja odbywać się będzie w Muzeum Regionalnym w Rozwadowie oraz w stalowowolskim oddziale Politechniki Rzeszowskiej. Więcej informacji znajduje się na plakatach.
9. Mieszkańcom bloku Wojska Polskiego 2 dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i złożoną ofiarę. Msza św. w intencji tych rodzin odprawiana będzie w najbliższą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom z bloku Wojska Polskiego 3 klatki I-IV. Sprzątanie kościoła będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.

 

 

Odwiedzin :