Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCY
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
 
1. W każdą środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2. W czwartek przypada 87. rocznica urodzin papieża seniora Benedykta XVI. Zachęcamy do modlitwy
w jego intencjach, a także w intencjach obecnego papieża Franciszka i Kościoła powszechnego.
3. W najbliższą sobotę adorację od godz. 19.15 poprowadzi róża św. Wojciecha.
4. W niedzielę 19 kwietnia na Świętym Krzyżu odbędzie się uroczystość przyjęcia do naszej diecezji symboli Światowych Dni Młodzieży. W Stalowej Woli symbole te będziemy podejmować w sobotę i niedzielę
25 i 26 kwietnia. W naszej parafii znaki ŚDM powitamy w sobotę o godz. 20.00. W programie przewidziane jest czuwanie, Apel Jasnogórski oraz o godz. 22.00 odbędzie się procesja tzw. Droga Światła, która przejdzie
al. Jana Pawła II do Konkatedry. Zapraszamy na tę uroczystości młodzież naszej parafii ale i wszystkich wiernych.
5. Rodziców zuchów i harcerzy zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19.00 do Kany. Rodziców dzieci klas III Szkoły Podstawowej zapraszamy na spotkanie dotyczące Rocznicy I Komunii św., które odbędzie się w piątek o godz. 19.00 również w Kanie.
6. Jak można zauważyć w dalszym ciągu trwają prace przy naszym kościele. Zainstalowany został monitoring oraz pokryto prawie połowę powierzchni remontowanego dachu. Ponieważ zebrane dotychczas środki nie wystarczą na pokrycie wszystkich zaplanowanych prac dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe prowadzonej inwestycji. W najbliższym czasie musimy jeszcze dokupić 2 tony blachy miedzianej i zapłacić wynagrodzenie pracownikom za dotychczas wykonane prace. Już teraz składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy zechcą odpowiedzieć na naszą prośbę i wesprzeć prowadzone przy kościele prace.
* Z naszej parafii organizujemy jednodniową autokarową pielgrzymkę po ziemi krośnieńskiej. Wyjazd planowany jest na niedzielę 26 kwietnia. Planujemy odwiedzić: Starą Wieś, Haczów, Iwonicz Zdrój, Krosno i inne miejsca. Koszt wyjazdu 80 zł.. Zapisy przyjmujemy do najbliższej niedzieli.

 

8. "Bóg zapłać” parafianom, którzy w minionym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę na jego cel. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Poniatowskiego 57B. 

Odwiedzin :