Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

20 lipca 2014
 
1. W najbliższy piątek, we wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, szczególną modlitwą otoczymy kierowców. Błogosławieństwo samochodów i innych pojazdów będzie po Mszy św. o godz. 7.00 oraz 18.00. W piątek, w czasie Mszy św., będzie można w duchu wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże, złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy. Również w piątek przypada dzień imienin ks. proboszcza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w jego intencji.  
 

2. Zachęcamy, aby w czasie wakacji chętniej korzystać z Mszy św. w dni powszednie oraz z nabożeństw odprawianych w naszym kościele.
 
3. W sobotę adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 19.15 poprowadzi Róża św. Katarzyny.
 
4. Z naszej parafii organizujemy jednodniową, autokarową pielgrzymkę do sanktuarium w Kodniu oraz do Wąwolnicy, Włodawy i Kozłówka. Pielgrzymka planowana jest na 9 sierpnia (sobota). Koszt wyjazdu wraz z biletem wstępu do pałacu w Kozłówce wynosi 85 zł. Zapisy przyjmujemy do przyszłej niedzieli.
 
5. W najbliższą niedzielę grupa ministrantów i lektorów z naszej parafii wraz z opiekunami udają się w góry na tygodniowy wakacyjny wypoczynek. W części wyjazd ten został sfinansowany przez środki uzyskane ze sprzedaży kartek świątecznych oraz odpustowych ciastek św. Kazimierza. W imieniu dzieci i młodzieży dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę.
 
6. Składamy podziękowanie mieszkańcom bloku JP II 56 za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na cele świątyni. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku Jana Pawła II 58.
 
7. W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy:
- we wtorek – św. Marię Magdalenę;
- w środę – św. Brygidę, zakonnice;
- w czwartek – św. Kingę, zakonnicę;
- w piątek – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa;
- w sobotę – św. Joachima i Annę – Rodziców NMP 
Odwiedzin :