Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

O g ł o s z e n i a  d u s z p a s t e r s k i e

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 06. 2017 r.

1.      W dniu wczorajszym zuchy i harcerze z naszej parafii uczestniczyli w Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Woli Rzeczyckiej zdobywają tam I i II miejsce. Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy ks. Mateuszowi za zorganizowanie wyjazdu i opiekę.

2.      Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 18.00, a na tygodniu o 17. 30 połączone z procesją z racji oktawy Bożego Ciała.

3.      Jutro rocznica święceń kapłańskich Ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza i święcenia nowych kapłanów w bazylice katedralnej w Sandomierzu. Otoczmy ich modlitwą.

4.      We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. O godz. 17.30 procesja wokół kościoła do czterech ołtarzy. Następnie Msza św. i błogosławieństwo dzieci.

5.      W piątek obchodzić będziemy liturgiczną Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Jest to dzień modlitwy o świętość kapłanów. W tym dniu nie ma postu.

6.      Również w piątek jest  zakończenie roku szkolnego. Msza św. będzie o godz. 8.00.

Spowiedź dzieci i młodzieży codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

7.      Można składać książeczki z I piątków miesiąca w zakrystii do najbliższego wtorku.

8.      Wyjazd harcerzy z drużyny chłopców do Zaklikowa na zbiórkę kończącą rok pracy będzie w piątek o 16.00 spod plebanii.

9.      W sobotę o godz. 8.15 spod plebani wyjazd ministrantów i lektorów na turniej piłki nożnej do Bojanowa.

10.  Również w sobotę o godz. 18.00 msza św. na zakończenie roku formacji ministrantów i lektorów a po niej po niej integracyjne przy plebanii. Zapraszamy ministrantów lektorów i ich rodziców.

11.  Muzeum św. Jana Pawła II, w Stalowej Woli, zaprasza na projekcję filmu o: Ks. Józefie Skoczyńskim – sobota, 24. VI. godz. 19.00; i o  Ks. Bp Edwardzie Frankowskim – niedziela 25. VI. godz. 16.00, w Bibliotece Miejskiej, przy ul. Ks. Popiełuszki 10. Zapraszamy.

12.  Adorację w sobotę od godz. 19.15 poprowadzi Róża Matki Bożej Saletyńskiej.

13.  Organizujemy z naszej parafii wyjazd na czuwanie nocne do Częstochowy w intencji powołań w dniach do 9-10 lipca. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w niedzielę 9 lipca o godz. 12.00. Początek adoracji na Jasnej Górze od godz. 18.00 do 24.00 a potem powrót do domów.

14.  Bóg zapłać parafianom, którzy ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę na jego cel w wysokości 240 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Troskę o kościół w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom bloku z Poniatowskiego 86.

15.  Wszystkim tu obecnym życzymy dobrej niedzieli i dobrego wypoczynku. Niech Boża Opatrzność zawsze czuwa nad nami.

 

 

Odwiedzin :