Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

23 października 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.      W dniu dzisiejszym kończymy nasze rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw. Serdecznie dziękuję organizatorom, uczestnikom i tym wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło.

2.      Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy się modlić w intencji misjonarzy i misjonarek, prosząc Boga o siłę i wytrwałość w ich posłudze.

3.      Jutro o godz. 12.00 na cmentarzu odbędzie się pogrzeb dzieci zmarłych przedwcześnie, przed narodzeniem. Polecajmy ich oraz rodziców naszym modlitwom.

4.      We wtorek, 25 października na KUL - u w Stalowej Woli odbędzie się sesja naukowa poświęcona biskupowi Ignacemu Tokarczukowi pt. Człowiek, kapłan, patriota. Poczatek o godz. 11.

5.      W środę o godz. 9.00 Msza św. i akademia przygotowana przez Szkołę im Jana Pawła II nr. 12 pt. „Bądźcie świadkami miłości”. Serdecznie zapraszamy. 

6.      Wczoraj do skrzynek na listy zostały dostarczone kartki na wypominki wraz z terminami ich wygłoszenia. Rodziny, które ich nie otrzymały, a chciałyby otoczyć swą modlitwą zmarłych mogą pobrać te kartki wraz z terminarzami ze stolików za ławkami. Pamiętajmy, aby na kopercie zwrotnej napisać adres zamieszkania. Wypominki składamy w zakrystii lub w kancelarii.

7.      O przewodnictwo w modlitwie różańcowej prosimy:

Poniedziałek – Róża MB z Guadalupe

Wtorek – Harcerze

Środa – Róża św. Moniki

 Czwartek – Rodzice ministrantów

Piątek – Róża MB Częstochowskiej

Sobota – Róża św. Stanisława i św. Kazimierza

Niedziela    -  (godz. 18.00) Roża MB Różańcowej

8.      W tym tygodniu spotkanie gimnazjalistów w Kanie o godz. 18.30:

- w środa klasy I

  - we czwartek klasy II

9.      W sobotę na Mszy św. wieczorowej wręczenie nagród uczestnikom dekanalnego konkursu o Matce Teresie z Kalkuty.

10.  Wspólnoty Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszają na całonocne czuwanie do parafii św. Floriana. Początek w środę o godz. 17.30.

11.  Adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę poprowadzi Róża Matki Bożej Królowej Polski.

12.  Również w sobotę, o godz. 19:00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli odbędzie się koncert zespołu EXODUS 15. Wstęp wolny.

13.  Bóg zapłać parafianom, którzy ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę w wysokości 600 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku Poniatowskiego 35b.

14.  Wszystkim mieszkańcom naszej parafii, solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Boża Opatrzność czuwa zawsze nad nami. W tym duchu przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

 

 

Odwiedzin :