Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII Niedziela Zwykła

26. 08 . 2015 r.

 

1.      W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo I sobotnie. W sobotę również rozpoczniemy sierpień – miesiąc modlitwy o trzeźwość narodu. W rocznicę wybuchu powstania warszawskiego módlmy się za Ojczyznę i poległych w jej obronie.

2.      Spotkanie przed pielgrzymkowe dla grupy św. Jadwigi odbędzie się 2 sierpnia o godz. 14. 00 w Bazylice Konkatedralnej.

3.      W przyszłą niedzielę zapraszamy o godzinie 18.00 na różaniec połączony ze zmianą tajemnic różańcowych.

4.      Wyjazd pielgrzymów do Lichenia i Niepokalanowa będzie w sobotę o 4 rano spod kościoła.

5.      Filia KUL-u w Stalowej Woli informuje, że są jeszcze wolne miejsca na kierunkach takich jak:  praca socjalna, pedagogika, socjologia, inżynieria środowiska, inżynieria materiałowa, prawo i ekonomia. Bliższe informacje można uzyskać w dziekanacie KUL.

6.      Bóg zapłać parafianom, którzy ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę na jego cel w wysokości 375 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku Poniatowskiego 80, klatki od 1do 4.

7.      Wszystkim mieszkańcom naszej parafii, solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Boża Opatrzność czuwa zawsze nad nami. W tym duchu przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

 

Odwiedzin :