Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.02.2017 

 

1.             Dziś w naszej parafii słodka niedziela. Harcerze z naszego szczepu sprzedają przed kościołem pączki. Środki ze sprzedaży będą przeznaczone na zakup potrzebnego sprzętu dla harcerzy. Rozdają również ulotki z możliwością przekazania 1 % na nasz szczep.

2.             W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.             W piątek grupa ministrantów z Gimnazjum wyjeżdża na szkołę lektora do Radomyśla. Wyjazd o godz. 17.50 z parkingu przy kościele.

4.             W sobotę ministranci ze szkoły podstawowej z ks. Grzegorzem Staszczakiem wyjeżdżają do parku trampolin do Rzeszowa. Wyjazd o godz. 8.30 spod plebani.

5.             Również w sobotę o godz. 19.00 Godzinka z Jezusem prowadzona przez młodzież. Wszystkich, zarówno młodych jak i starszych  serdecznie zapraszamy.

6.             W tym tygodniu spotkania gimnazjalistów:

- klasy I we czwartek o 18.30 w Kanie

- klasy II w piątek 0 18.30 w Kanie

- przystępujący w tym roku do bierzmowania w sobotę o 19.00 w kościele.

7.             Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny oraz Miłujcie się.

8.             Bóg zapłać parafianom, którzy ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę na jego cel w wysokości 460 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku Poniatowskiego 65.

9.             Wszystkim mieszkańcom naszej parafii, solenizantom i Jubilatom oraz przybyłym Gościom życzymy, aby Boża Opatrzność towarzyszyła wam w życiu i udzielała Wam wszelkich potrzebnych łask. Na nadchodzący tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

 

 

 

 

 

Odwiedzin :