Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

25 września 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.      Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech. Za każdy dar serca składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.      W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.      We czwartek o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie dla Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4.      W sobotę rozpoczynamy październik - miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe będą: dla dzieci, od poniedziałku do piątku o godz. 16. 45. W sobotę  zapraszamy wszystkich na 17.30. Dla dorosłych różaniec w tygodniu będzie o 17.30, zaś w niedzielę o godz. 18.00.

5.      W sobotę o godz. 11 w Kanie odbędą się eliminacje do muzycznego konkursu organizowanego w dzień papieski. Szczegóły na stronie parafialnej.

6.      Również w sobotę, 1 października, diecezjalna pielgrzymka Róż Różańcowych do Sanktuarium w Rozwadowie. Rozpoczęcie o godz. 12.00. Wszystkie Róże z naszej parafii zachęcamy do udziału. Przełożonych poszczególnych Róż Różańcowych prosimy na spotkanie w poniedziałek na 18.30 do Kany.

7.      W I sobotę miesiąca po Mszy św. nabożeństwo.

8.      Uroczyste błogosławieństwo i wręczenie różańców dzieciom z klas III odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.30. Różańce będą wręczać dzieciom rodzice.

9.      Dnia 1 października w Warszawie odbędzie się VIII Międzynarodowe Forum tato.net., które zgromadzi ok. 1000 ojców z Polski i całego świata. Spotkanie to jest wymianą, wzorców, praktycznych rozwiązań i pomysłów na ojcostwo XXI wieku. Wyjazd, dzięki życzliwości Dyrekcji Przedszkola „Ende - Due – Rabe” jest bezpłatny, ale  liczba miejsc odgraniczona. Bliższe informacje w zakrystii.

10.  W październiku adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od godz. 15.30.

11.  W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 nabożeństwo a po nim zmiana tajemnic różańcowych.

12.  Spotkanie dla rodziców zuchów, harcerzy i ministrantów w sprawie wyjazdu do Lwowa we wtorek o 19.00 w Kanie.

13.  Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

14.  Bóg zapłać parafianom, którzy ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę na jego cel w wysokości 435 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku KEN 14.

15.  Wszystkim mieszkańcom naszej parafii, solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Zmarłych polecamy naszym modlitwom. Przyjmujmy dar Bożego błogosławieństwa.

 

 

Odwiedzin :