Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

20.08.2017

1.      Komunikat Kurii Biskupiej.

W związku z burzami i nawałnicami, które przeszły przez nasz kraj, ks. bp Krzysztof Nitkiewicz apeluje o pomoc dla poszkodowanych. Można to uczynić przez wysyłanie SMS na numer 72052 z hasłem WICHURA /numer jest na tablicy ogłoszeń/ lub też poprzez zbiórkę pieniężną do puszek, która się odbędzie w przyszłą niedzielę po mszach św.

2.      Dziś duchowo łączymy się z pielgrzymami z naszej parafii, którzy wraz z ks. Grzegorzem Maruszakiem pielgrzymują po sanktuariach Podhala.

3.      Również dzisiaj o godz. 14.00 rozpocznie się II Rozwadowski Piknik Militarny. Organizatorzy zapraszają.

4.      Piesza pielgrzymka z naszej parafii do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Radomyślu nad Sanem wyruszy w najbliższą niedzielę sprzed naszego kościoła o godz. 6.00.  W zakrystii można się zapisać na autokar.

5.      W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. odnowienie ślubów Jasnogórskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.      Organizujemy wyjazd na dożynki na Jasną Górę w niedzielę 3 września. Zapisy w zakrystii.

7.      Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu informuje wszystkich, którzy mają pragnienie służenia Chrystusowi jako kapłani oraz uzyskali świadectwo maturalne, że do dnia 11 września br. prowadzona jest rekrutacja na pierwszy rok studiów. Wszelkie potrzebne informacje uzyskać można osobiście w Seminarium lub na jego stronie internetowej.

8.      Bóg zapłać parafianom, którzy ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę na jego cel w wysokości 640 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku Jana Pawła 24 klatki od VI do końca.

9.      Tym wszystkim,  którzy korzystają  jeszcze z wypoczynku, pragniemy życzyć, aby był on piękny i bezpieczny. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. My zaś uklęknijmy teraz na chwilę przed Najświętszym Sakramentem i pomódlmy się w intencji powołań.

 

 

Odwiedzin :