Strona główna -> Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie są dostępne również na tablicy ogłoszeń w kościele

O g ł o s z e n i a  d u s z p a s t e r s k i e

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

16. 07. 2017 r

1.      Do 1 go sierpnia w zakrystii trwają jeszcze zapisy na pieszą pielgrzymkę ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy.

2.      W środę nowenna do Marki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.      W sobotę adorację o godz. 19.15 poprowadzi róża Matki Bożej Bolesnej.

4.      Organizujemy dwudniowy wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej, Zakopanego i Ludźmierza w dniach 19 i 20 sierpnia tj.  sobota niedziela. Koszt 130 zł. W programie między innymi modlitwa na kalwaryjskich dróżkach, zwiedzanie sanktuariów oraz wieczór z kapelą góralską. Zapisy do końca lipca w zakrystii. Szczegółowe informacje u ks. Grzegorza Maruszaka.

5.      Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej, aby w ten sposób pogłębiać naszą wiarę i wiedzę religijną.

6.      Bóg zapłać parafianom, którzy ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę w wysokości  1170 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku Aleje Jana Pawła II 20 klatka od I do IV włącznie.

7.      Wszystkim mieszkańcom naszej parafii, solenizantom i Jubilatom oraz przybyłym Gościom życzymy, aby Boża Opatrzność towarzyszyła wam w życiu i udzielała Wam wszelkich potrzebnych łask. Na nadchodzący tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

 

 

Odwiedzin :