Gorące wiadomości

Ogółem w konkursie wzięło udział 83 uczniów szkół podstawowych i 32 uczniów szkół gimnazjalnych i średnich.

Ponad 60 osób w naszej parafii podjęło się dzieła Duchowej Adopcji. Przez najbliższy rok będą modlić się w intencji jednego dziecka poczętego, aby mogło bezpiecznie przyjść na świat. Z tej okazji w naszym kościele była sprawowana uroczysta msza święta w dzień Zwiastowania Pańskiego. 

Rozwiązanie konkursu: niedziela 26.03.2017 r. godz 11.30

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych prac

 W sobotę 18 marca o godz. 18.00 podczas uroczystej mszy świętej Bp Krzysztof Nitkiewicz udzielił młodzieży sakramentu bierzmowania.

2017-03-13 | Nowi lektorzy

12 marca 2017 r. w parafii Opatrzności Bożej miało miejsce  błogosławieństwo nowych lektorów dekanatu Stalowa Wola.

Zakończyliśmy czas parafialnych rekolekcji wielkopostnych. Tradycyjnie rozpoczęliśmy je Popielcem. Przez ten wyjątkowy okres pięciu dni poprowadził nas O. Robert Krawiec. 

2017-02-08 | Przekaż 1%

Przekaż 1%

W niedzielnie popołudnie 15 stycznia schola i 13 młodych artystów wyśpiewało kolędy i pastorałki przy betlejemskiej szopce w naszym kościele. 

Oj maluśki, maluśki... wybrzmiało w naszej parafii w wykonaniu góralskiej kapeli z Szaflar niedaleko Zakopanego. Niedzielne Msze Święte  8 stycznia ubogacili swoją muzyką i śpiewem pięciu braci tworzących rodzinny zespół MrowcaBand.

Koncertem kolęd w góralskim wykonaniu o godz. 11.30 wyśpiewaliśmy chwałę nowonarodzonemu Dzieciątku Jezus.

 Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu rodzinnej kapeli góralskiej z Zakopanego - niedziela 8 stycznia 2017 godz. 11.30 kościół Opatrzności Bożej.

 
 
   

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska         Webmaster: Webmaster