Gorące wiadomości

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21. września (poniedziałek) o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Majdanie Łętowskim. Po zakończonej Mszy świętej nastąpi złożenie ciała śp. Zofii Kidy na miejscowym cmentarzu parafialnym.

2015-09-07 | Dożynki u Maryi

 W dniu 6 sierpnia 2015 roku nasi parafianie pielgrzymowali na Uroczystości z okazji Dożynek Jasnogórskich. 

 W pierwszą niedzielę września zostały poświęcone tornistry dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole. Okolicznościowe kazanie wygłosił Ksiądz Proboszcz, który wskazał na wartości, którymi uczniowie powinni się kierować .

Uroczystość Matki Bożej Pocieszenia, 30 sierpnia, do radomyskiego sanktuarium ściągnęła rzesze pątników. Z naszej parafii na pielgrzymi szlak wyruszło ponad 300 osób.

W dniach 1-2 sierpnia 2015 r. pięćdziesięciooosobowa  grupa Pielgrzymów z naszej parafii pod opieką Ks. Roberta Utnika i Ks. Grzegorza Staszczaka uczestniczyła w dwudniowej Pielgrzymce do Lichenia Niepokalanowa i Warszawy.

Grupa 45 harcerzy z 4 Szczepu „Feniks” działającego od 2013 roku przy parafii Opatrzności Bożej w Stalowej Woli w dniach 13-22 lipca 2015 przebywała na obozie letnim w Karwieńskim Błocie Drugim nad Morzem Bałtyckim.

 
 
   

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska         Webmaster: Webmaster