Gorące wiadomości

 W dniach od 26 lipca do 31 lipca,  trzydziestoosobowa grupa z naszej parafii pod opieką ks. Mateusza Bajaka i ks. Krystiana Kałuży uczestniczyła w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.

 O północy nasi parafianie wyruszyli na spotkanie z papieżem Franciszkiem na Jasnej Górze. Mimo trudu i wysiłku, pielgrzymi dotarli do Częstochowy o godz. 4.00. 

 W naszej parafii gościliśmy 150 osobową grupę pielgrzymów z Francji. Każdego dnia w mieście i parafii nasi Goście poznawali polską kulturę, zwyczaje oraz uczyli się podstawowych słówek z języka polskiego. 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli, realizuje przedsięwzięcie pw, „Termomodernizacja obiektu sakralnego w parafii rzymskokatolickiej pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli” -

2016-07-04 | Chorwacka wyprawa

  Ostatnie dni czerwca, a zarazem początek wakacji 40 osobowa grupa z naszej parafii wraz z ks. Grzegorzem Maruszakiem spędziła na wypoczynku w Chorwacji.

W ostatnią niedzielę maja w naszej parafii przeżywaliśmy „majówkę różańcową”. Najpierw osoby należące do Kół Różańcowych zgromadziły się wokół krzyża przed kościołem.

 
 
   

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska         Webmaster: Webmaster