Gorące wiadomości

W ostatnią niedzielę maja w naszej parafii przeżywaliśmy „majówkę różańcową”. Najpierw osoby należące do Kół Różańcowych zgromadziły się wokół krzyża przed kościołem.

2016-05-26 | Boże Ciało

Ulicami naszej parafii przeszedł nasz Pan Jezus Chrystus ukryty w Najświętszym Sakramencie. 

 W sobotni wieczór młodzież pod przewodnictwem Ks. Grzegorza Maruszaka poprowadziła wieczorne czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Całość została zwieńczona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Wieczory fatimskie w naszej parafii cieszą się wielkim zainteresowaniem. Wierni licznie gromadzą się, aby razem modlić się za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. W tym roku 13 maja kazanie wygłosił Ks. Robert, który wskazywał na Maryję, która jest najczulszą z Matek.

Jak co roku w drugą niedzielę maja w naszej parafii trzecioklasiści przeżywali rocznicę I komunii świętej. Tego dnia Słowo Boże do zgromadzonych dzieci i ich rodzin wygłosił Ks. Mateusz Bajak. Kaznodzieja przypomniał, że Eucharystia jest pokarmem na drogę do wieczności. 

Harcerze z 4 Szczepu ZHP „Feniks" działającego przy parafii pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli w dniach 22-24 kwietnia 2016 roku uczestniczyli w Ogólnopolskiej Pieszej Pielgrzymce Harcerzy do grobu św. Wojciecha, której hasło brzmiało „Spotkajmy się u źródeł". 

 
 
   

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska         Webmaster: Webmaster