Gorące wiadomości

Po 123 latach niewoli Polacy wywalczyli upragnioną niepodległość. Z tej okazji harcerze z naszej parafii przygotowali obstawę Mszy świętej, aby upamiętnić wspaniały dzień odzyskania niepodległości.

W pierwszy weekend listopada w hali sportowej przy Zespole Szkół nr. 3 odbył się Turniej piłki halowej ministrantów i lektorów z Dekanatu Stalowa Wola. 

Miesiąc listopad przypomina nam prawdę o życiu wiecznym z Bogiem. U jego początku patrzymy na Świętych, aby idąc przez zwykłe dni naszego życia, nie stracić najważniejszego z naszych oczu: Nieba. 

Wierni z parafii pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli włączyli się w akcję „Kup Znicz” przygotowaną przez harcerzy z 4 Szczepu „Feniks” oraz ich rodziców. Celem akcji było pozyskanie funduszy na działalność i rozwój parafialnego harcerstwa.

 W tym roku już siedemnasty raz Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z całej Polski podjęły radosny trud modlitwy adoracyjnej.

W październikowy weekend 60 osobowa grupa scholii wraz z rodzicami pod opieką ks. Grzegorza Maruszaka i pani Ewy Maziarz wybrała się na wycieczkę w góry.

W dniu dzisiejszym Ks. Mateusz Bajak przygotował dla dzieci okolicznościowe kazanie z różnymi przykładami pomagającymi zrozumieć naukę płynącą z Ewangelii. Jest to już zwyczaj w naszej parafii, gdzie dzieci gromadzą się na Mszy świętej o godz. 11:30, którą wcześniej poprzedzają wspólną modlitwą różańcową. 

W naszej parafii zakończyliśmy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Naszą obecnością, modlitwą oraz śpiewem przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej upraszaliśmy Łaski dla całego świata.

2015-10-11 | Koncert Papieski

W niedzielny wieczór w atmosferze modlitewnej swoim śpiewem i muzyką ubogacił wszystkich zebranych chór parafialny z Godziszowa. W drugiej części koncertu, która miała charakter konkursowy, występowały dzieci i młodzież wykonując pieśni papieskie i maryjne. 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21. września (poniedziałek) o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Majdanie Łętowskim. Po zakończonej Mszy świętej nastąpi złożenie ciała śp. Zofii Kidy na miejscowym cmentarzu parafialnym.

 
 
   

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska         Webmaster: Webmaster