Gorące wiadomości

Grupa 45 harcerzy z 4 Szczepu „Feniks” działającego od 2013 roku przy parafii Opatrzności Bożej w Stalowej Woli w dniach 13-22 lipca 2015 przebywała na obozie letnim w Karwieńskim Błocie Drugim nad Morzem Bałtyckim.

Serdecznie dziękujemy Księżom za gorliwą posługę w naszej parafii i życzymy wielu łask Bożych na nowych placówkach.

W czwartek Mszą święta wieczorną  ministranci i lektorzy zakończyli kolejny rok formacji.

 W słoneczny weekend 13 i 14 czerwca Rodzice zuchów i harcerzy naszego szczepu udali się w Bieszczady.

Uroczystość Bożego Ciała za nami. Jednak błogosławieństwo naszego Pana spoczęło na nas, naszych rodzinach i domach. Rzesze parafian wzięły udział we Mszy świętej oraz procesji, która w tym roku przeszła ulicami, osiedlami naszej parafii. Warto zaznaczyć, że całość została bardzo dobrze przygotowana: począwszy od czterech ołtarzy, aż po sprawnie zorganizowaną procesję.

Zobacz galerię: 

Pierwszy ołtarz

Drugi ołtarz

Trzeci ołtarz

Czwarty ołtarz

Dzieci sypiące kwiaty

To już jest koniec. Ostatnie nabożeństwo majowe w tym roku za nami. Przez cały maj gromadziliśmy się w różnych miejscach naszej parafii, aby szerzyć kult Matki Bożej. Jednak jak to w życiu bywa wszystko co piękne…

 Ks. Robertowi na drodze kapłańskiego życia życzymy wielu Łask Bożych, aby wiernie wypełniał swoje powołanie. Szczęść Boże!

W niedzielę Trójcy Świętej o godz. 13.00 Mszę św. prymicyjną odprawił w naszym kościele ks. Robert Miller, nowo wyświęcony kapłan, nasz parafianin, który swoje kapłaństwo pragnie realizować w Zgromadzeniu Braci Mniejszych Kapucynów.

Dzisiaj w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania przez młodych naszej parafii. Uroczystość została przygotowana przez Ks. Krzysztofa Czajkowskiego. 


2015-05-25 | Marsz dla życia

W niedzielę spod naszego kościoła o godz. 11.00 wyruszył Marsz dla życia i rodziny, który przeszedł do kościoła Matki Bożej Szkaplerznej. 

 
 
   

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska         Webmaster: Webmaster